درباره ما

شرکت سوهان عسلی کمالو در سال ۱۳۷۹ هجری شمسی توسط آقای محمد کمالو و با به کارگیری کارکنان آموزش دیده و با سابقه کار خود را آغاز کرده است . سوهان عسلی کمالو بیش از دو قرن است محصولات مرتبط با صنایع سوهان، نبات و آبنبات به همشهریان ساکن شهر مشهد ارائه می دهد .

سوهان عسلی کمالو با سابقه درخشان ،کیفیت ممتاز و نوآوری در تولید سوهان توانسته محصولات خود از جمله سوهان، سوهان عسلی، پولکی و شربت را علاوه بر ایران به کشور های همسایه از جمله عمان ، قطر و اردن نیز صادر کند. استفاده از مواد درجه یک نام این برند را به سرعت پر آوزه کرده است. محصولات تولیدی توسط این شرکت زیر نظر دقیق آزمایشگاه کنترل کیفی تولید می شود. این برند توانسته با توجه به سابقه کاری یکی از واحدهای نمونه سازمان غذایی در کشور باشد. محصولات ابن شرکت در بسته بندی های شیک ، زیبا، مدرن و با کیفیت ارائه می شود که نشان دهنده احترام به مشتری می باشد. تمام محصولات ارائه شده دارای سیب سلامت و برچسب غذایی هستند تا مشتریان عزیز با خیال راحت تر بتوانند محصولات را خریداری کنند.
در سال های اخیر بر آن شدیم تا خدمات بهتر و شایسته تری به عزیزان ارائه دهیم و همین مسئله باعث شد تا سایت سوهان عسلی را طراحی و در اختیار همراه عزیز قرار دهیم تا مشتریان در سراسر ایران بتوانند به راحتی محصول خود را انتخاب و آن را خریداری کنند. ما خرید شما را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل می دهیم.

در راستای خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز بسیار خرسند می شویم تا نظرات و پیشنهادات شما دوستان و همراهان را دریافت کنیم تا بتوانیم خدمات بهتر و شایسته تری را ارائه دهیم.

خدمات

سوهان عسلی در راستای راحتی مشتریان خود، امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده است.
سوهان عسلی اصل مشتری مداری را در راس امور قرار داده است و با آغوش باز از انتقادات و پیشنهادات استقبال می کند.
محصولات سوهان عسلی با طعمی شیرین و دلچسب را می توانید در میهمانی ها و دورهمی های عزیزانتان استفاده کنید.
بشته بندی های ساده، مدرن و سنتی برای محصولات از دیگر خدمات سوهان عسلی می باشد.
بیش از هفتاد نوع از محصولات سوهان عسلی در اختیار مشتریان قرار داده است تا از طعم خوش لحظات کنارهم بودن لذت ببرند.
در بخش آموزشی سوهان عسلی قصد آموزش پخت سوهان برای کاربران را داریم که به زودی در بخش کارگاه پخت سوهان قرار داده می شود.
X