درباره ما

شرکت سوهان عسلی کمالو در سال ۱۳۷۹ هجری شمسی توسط آقای محمد کمالو و با به کارگیری کارکنان آموزش دیده و با سابقه  کار خود را آغاز کرده است . سوهان عسلی کمالو بیش از دو قرن است محصولات مرتبط با صنایع سوهان، نبات و آبنبات به همشهریان ساکن شهر مشهد ارائه می دهد .

سوهان عسلی کمالو با سابقه درخشان ،کیفیت ممتاز و نوآوری در تولید سوهان توانسته محصولات خود از جمله سوهان، سوهان عسلی، پولکی و شربت را علاوه بر ایران به کشور های همسایه از جمله عمان ، قطر و اردن نیز صادر کند. استفاده از مواد درجه یک نام این برند را به سرعت پر آوزه کرده است. محصولات تولیدی توسط این شرکت زیر نظر دقیق آزمایشگاه کنترل کیفی تولید می شود. این برند توانسته با توجه به سابقه کاری یکی از واحدهای نمونه سازمان غذایی در کشور باشد. محصولات ابن شرکت در بسته بندی های شیک ، زیبا، مدرن و با کیفیت ارائه می شود که نشان دهنده احترام به مشتری می باشد. تمام محصولات ارائه شده دارای سیب سلامت و برچسب غذایی هستند تا مشتریان عزیز با خیال راحت تر بتوانند محصولات را خریداری کنند.
در سال های اخیر بر آن شدیم تا خدمات بهتر و شایسته تری به عزیزان ارائه دهیم و همین مسئله باعث شد تا سایت سوهان عسلی را طراحی و در اختیار همراه عزیز قرار دهیم تا مشتریان در سراسر ایران بتوانند به راحتی محصول خود را انتخاب و آن را خریداری کنند. ما خرید شما را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل می دهیم.

در راستای خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز بسیار خرسند می شویم تا نظرات و پیشنهادات شما دوستان و همراهان را دریافت کنیم تا بتوانیم خدمات بهتر و شایسته تری را ارائه دهیم.