سبد خرید کوچک

آشنایی با خواص بی نظیر بادام درختی

بادام درختی یکی از آجیل های پر طرفدار است و خواص بسیار زیادی دارد. این آجیل خوشمزه علاوه بر مصرف به صورت خام و یا برشته به صورت های دیگری نیز استفاده می شود، یکی دیگر مصارف آن در انواع شیرینی و سوهان عسلی است. ادامه مطلب “آشنایی با خواص بی نظیر بادام درختی”

ادامه مطلب

با خواص جوانه گندم بیشتر آشنا شوید

جوانه گندم یکی از مواد اولیه تشکیل دهنده سوهان است. در این مقاله می خواهیم تا شما را با خواص این ماده خوراکی بیشتر آشنا کنیم تا بدانید سوهان قم دارای چه مواد غذایی ارزشمندی است و چقدر برای بدن مفید است. ادامه مطلب “با خواص جوانه گندم بیشتر آشنا شوید”

ادامه مطلب

با سوهان هفت مغز بیشتر آشنا شوید

سوهان عسلی از جمله شیرینی های پر طرفدار در بین ما ایرانی هاست, به دلیل ترکیب بسیار عالی آجیل و عسل می توان آن را نوعی شیرینی آجیلی نامید. ادامه مطلب “با سوهان هفت مغز بیشتر آشنا شوید”

ادامه مطلب

چه کسی نقش مهمی در صنعت شیرینی در ایران داشته است

شیرینی جات جزء پر طرفدارترین خوراکی ها در بین مردم جهان است. خیلی از افراد شیرینی پزی را علاوه بر حرفه و شغل یک هنر می دانند.

ادامه مطلب “چه کسی نقش مهمی در صنعت شیرینی در ایران داشته است”

ادامه مطلب

با خواص سوهان این شیرینی خوشمزه بیشتر آشنا شویم

سوهان یکی از شیرینی جات خوشمزه و مقوی کشور ما ایران است. بیشتر افراد فکر می کنند که سوهان تنها مختص شهر قم است ولی امروزه در سراسر کشور انواع سوهان تولید می شود و سوهان مشهد نیز یکی از پر آوازه ترین نوع سوهان می باشد. ادامه مطلب “با خواص سوهان این شیرینی خوشمزه بیشتر آشنا شویم”

ادامه مطلب

طرز تهیه سوهان عسلی در خانه

سوهان عسلی یکی از شیرینی های خشک و خوشمزه است که می توان زمان زیادی آن را نگهداری کرد و جایگزین مناسبی به جای قند و آبنبات است ، می توان همراه با چای یا به تنهایی مصرف شود. ادامه مطلب “طرز تهیه سوهان عسلی در خانه”

ادامه مطلب

با سوهان این شیرینی خوشمزه بیشتر آشنا شویم

مردم ایران علاقه زیادی به مصرف شیرینی دارند و همین مسئله باعث شده که اکثر شهر ها و استان ها شیرینی سنتی و خاصی داشته باشند. سوهان قم نیز شیرینی مخصوص این شهر است.

ادامه مطلب “با سوهان این شیرینی خوشمزه بیشتر آشنا شویم”

ادامه مطلب